PLAATSELIJKE GROEP (PG)


Net als in de andere Europese LEADER-gebieden is in Hageland+ een Plaatselijke Groep (PG) opgericht. Dit is een  multisectoraal samenwerkingsverband waarbinnen zowel afgevaardigden uit de publieke als private sector zetelen. Allen hebben ze ervaring met regionale werking in de regio Hageland+. De vertegenwoordigers van de sectoren platteland, landbouw, natuur en landschap, toerisme en recreatie, cultuur, welzijn, lokale economie en streekontwikkeling, hebben de ambitie om de plattelandsontwikkeling in Hageland+ op een geïntegreerde manier vorm te geven. De lokale ontwikkelingsstrategie is de basis voor deze ontwikkeling.

Ingediende projecten worden door deze Plaatselijke Groep beoordeeld.

 

Voorzitter Hageland+

Monique Swinnen Provincieraad Vlaams-Brabant kabinet.swinnen@vlaamsbrabant.be

  

Stemgerechtigde leden - Middenveldorganisaties

Wim Lahou ABVV Leuven Wim.Lahou@abvv.be
Johan Vervoort ACV Leuven johan.vervoort@acv-csc.be
Els Corbeels Boerenbond ELS.CORBEELS@boerenbond.be
Frans Nackaerts Boerenbond Centrale Zetel fr.nackaerts@telenet.be
Godelieve Winckelmans CAW Oost-Brabant vzw godelieve.winckelmans@cawhageland.be
Eddy Willems Het Balanske hew@telenet.be
Veerle Van Welden KVLV - Groep Ons vvanwelden@ons.be
Matthias Van den Eynde Landelijke Gilden Vlaams-Brabant Matthias.van.den.eynde@landelijkegilden.be
Gaby Trompet Landelijke Thuiszorg gtrompet@kvlv.be
Marina Deprez Logeren in Vlaanderen
Hugo Abts Natuurpunt Oost-Brabant & Velpe-Mene blauwschuur@yahoo.co.uk
Hilde Weckhuysen Ons Zorgnetwerk vzw hweckhuysen@groepKVLV.be
Gustaaf Hendrickx Panal vzw hendrous@telenet.be
Guillermo Corral Pasar vzw Guillermo.Corral@pasar.be
Katrien Boeraeve Plattelandsklassen vzw Katrien.Boeraeve@plattelandsklassen.be
Marina Depré Plattelandsklassen vzw info@tkoetshuis.be
Yolande Somers Provinciale vakgroep fruit (Boerenbond) yolande.somers@skynet.be
Wim Boonen Regionaal Landschap Noord-Hageland wim.boonen@rlnh.be
Kristien Justaert Regionaal Landschap Zuid-Hageland kristien.justaert@rlzh.be
Gaston Didden ROAR Hageland-Haspengouw famdidden@skynet.be
Joke Gilles Streekproducten Vlaams-Brabant vzw jogilles@vl-brabant.be
Isabelle Hollevoet Toerisme Vlaams-Brabant vzw isabelle.hollevoet@vlaamsbrabant.be
Mario Vanhellemont UNIZO Vlaams-Brabant & Brussel mario@fruitvanhellemont.be

 

Stemgerechtigde leden - Bestuurlijke organisaties

Hans Vandenberg Gemeentebestuur Bekkevoort hans.vandenberg@bekkevoort.be
Jan Van der Velpen Gemeentebestuur Bierbeek jan.vandervelpen@bierbeek.be
Tinne Alaerts Gemeentebestuur Boutersem tinne.alaerts@boutersem.be
Roland Strouven Gemeentebestuur Geetbets roland.strouven@belgacom.be
Peter Reekmans Gemeentebestuur Glabbeek secretariaat.burgemeester@glabbeek.be
Marleen Lefevre Gemeentebestuur Hoegaarden marleenlefevre@hotmail.com
Rudy Janssens Gemeentebestuur Holsbeek rudy.janssens@holsbeek.be
Annita Vandebroeck Gemeentebestuur Kortenaken annita.vandebroeck@kortenaken.be
Martine Kinnart Gemeentebestuur Linter martine@melkerhei.be
Paul Duerinckx Gemeentebestuur Lubbeek paul.duerinckx@skynet.be
Germaine Willems Gemeentebestuur Tielt-Winge germaine.willems@tielt-winge.be
Lucia Dewolfs Provincieraad Vlaams-Brabant lucia.dewolfs@raad.vlaamsbrabant.be
Eddy Poffé Provincieraad Vlaams-Brabant eddy.poffe@tienen.be
Monique Swinnen Provincieraad Vlaams-Brabant kabinet.swinnen@vlaamsbrabant.be
Annick Geyskens Stadsbestuur Aarschot annick.geyskens@aarschot.be
Monique De Dobbeleer Stadsbestuur Diest
Gary Peeters Stadsbestuur Landen gary.peeters@landen.be
Manu Claes Stadsbestuur Scherpenheuvel-Zichem manu.claes@scherpenheuvel-zichem.be
Tom Roovers Stadsbestuur Tienen tom.roovers@tienen.be
Johan Thomas Stadsbestuur Zoutleeuw

 

Adviserende leden - Middenveldorganisaties

Geert Van Aerschot IGO Leuven geert.vanaerschot@igo.be
Marie-Jeanne Hendrickx OCMW Scherpenheuvel-Zichem mj.hendrickx@skynet.be
Peter Van Biesbroeck VOKA - KVK ARR Leuven peter.vanbiesbroeck@voka.be